Prima / Lista responsabililor de e-Raportare din organele teritoriale de statistică
 
Lista responsabililor de e-Raportare din organele teritoriale de statistică
10.12.2014

Lista responsabililor de e-Raportare din organele teritoriale de statistică

Municipiul/RaionulNume, prenume
Număr de telefon
E-mail

 Mun. Chişinău

 Corcimariuc Maria
 Mamaliga Victoria
 Vasilieva Ina

022 73 35 96
022 73 31 37

 sinteza.chisinau@statistica.gov.md

 Mun. Bălţi

 Mihalciuc Liliana
 Luca Ala

0 231 32 200
0 231 32 300

 balti@statistica.gov.md

 Anenii Noi

 Gavriliţa Valentina

0 265 22 961

 aneniinoi@statistica.gov.md

 Basarabeasca

 Pitel Parascovia

0 297 22 360

 basarabeasca@statistica.gov.md

 Briceni

 Navrotchi Victor

0 247 25 939

 briceni@statistica.gov.md

 Cahul

 Stengaci Valentina

0 299 21 774

 cahul@statistica.gov.md

 Călăraşi

 Munteanu Vera

0 244 23 984

 calarasi@statistica.gov.md

 Cantemir

 Șişcov Sofia

0 273 22 839

 cantemir@statistica.gov.md

 Căuşeni

 Rusoi Ludmila

0 243 23 663

 causeni@statistica.gov.md

 Ceadîr Lunga

 Butcus Veaceslav

0 291 23 885

 ceadirlunga@statistica.gov.md

 Cimişlia

 Cebotari Valentina

0 241 22 642

 cimislia@statistica.gov.md

 Comrat

 Matcina Lilia

0 298 22 609

 comrat@statistica.gov.md

 Criuleni

 Stici Tatiana

0 248 22 700

 criuleni@statistica.gov.md

 Drochia

 Ţurcan Iana

0 252 26 368

 drochia@statistica.gov.md

 Donduşeni

 Briceag Tamara

0 251 22 007

 donduseni@statistica.gov.md

 Dubăsari

 Isaicul Eugenia

0 248 52 630

 dubasari@statistica.gov.md

 Edineţi

 Griciuhin Silvia

0 246 22 680

 edinet@statistica.gov.md

 Făleşti

 Rotaru Marcel

0 259 22 853

 falesti@statistica.gov.md

 Floreşti

 Gustoi Eugeniu

0 250 21 252

 floresti@statistica.gov.md

 Glodeni

 Britcova Natalia

0 249 22 247

 glodeni@statistica.gov.md

 Hînceşti

 Mosoi Silvia

0 269 23 683

 hincesti@statistica.gov.md

 Ialoveni

 Vutcariova Claudia

0 268 22 300

 ialoveni@statistica.gov.md

 Leova

 Rotari Maria

0 263 22 947

 leova@statistica.gov.md

 Ocniţa

 Patica Ludmila

0 271 22 565

 ludmila.patica@statistica.gov.md

 Nisporeni

 Şoldau Vera

0 264 23 099

 nisporeni@statistica.gov.md

 Orhei

 Lungu Natalia

0 235 31 055

 orhei@statistica.gov.md

 Rezina

 Budurin Ala

0 254 22 588

 ala.budurin@statistica.gov.md

 Rîşcani

 Agache Galina

0 256 23 479

 riscani@statistica.gov.md

 Sîngerei

 Andriuta Valentina

0 262 24 839

 singerei@statistica.gov.md

 Şoldăneşti

 Turcan Tamara

0 272 22 044

 soldanesti@statistica.gov.md

 Soroca

 Zabrian Raisa

0 230 26 172

 soroca@statistica.gov.md

 Ştefan Vodă

 Bognibov Dumitru

0 242 22 799

 stefanvoda@statistica.gov.md

 Străşeni

 Croitor Vladislav

0 237 27 651

 straseni@statistica.gov.md

 Taraclia

 Iurovschaia Lilia

0 294 25 572

 taraclia@statistica.gov.md

 Teleneşti

 Alexa Adela

0 258 23 287

 telenesti@statistica.gov.md

 Ungheni

 Mutu Denis

0 236 23 100

 ungheni@statistica.gov.md

 Vulcăneşti

 Ivanoglo Tatiana

0 293 21 996

 tatiana.ivanoglo@statistica.gov.md

Prima / Lista responsabililor de e-Raportare din organele teritoriale de statistică
Tel. E-mail moldstat@statistica.gov.md
Fax (+373 22) 40 30 00
E-mail moldstat@statistica.gov.md
str. Grenoble, 106, MD-2019 Chişinău, Republica Moldova
Email: moldstat@statistica.gov.md
Copyright © 2018 BIROUL NAȚIONAL DE STATISTICĂ
Condiții de utilizare
Tipărire