RO RU EN
Benzi RSS
Actualizat la: 20.10.2017
Prima / e-Raportare
Lista responsabililor de e-Raportare din organele teritoriale de statistică
Versiune tipar
 

Lista responsabililor de e-Raportare din organele teritoriale de statistică

Municipiul/RaionulNume, prenume
Număr de telefon
E-mail
 Mun. Chişinău  Carpov Iuliana
 Chirilovici Diana

0 22 73 31 37

 chisinau@statistica.md

 Mun. Bălţi

 Mihalciuc Liliana
 Luca Ala

0 231 32 581
0 231 32 300

 balti@statistica.md

 Anenii Noi

 Gavriliţa Valentina

0 265 22 961

 aneniinoi@statistica.md
 Basarabeasca

 Gorschi Alexandr

0 297 22 360

 basarab@statistica.md

 Briceni

 Navrotchi Victor

0 247 25 939

 briceni@statistica.md
 Cahul

 Holostenco Ana

0 299 22 015

 cahul@statistica.md

 Călăraşi

 Stratan Zinaida

0 244 20 780

 zinaida.stratan@statistica.md

 Cantemir

 Șişcov Sofia

0 273 22 839

 cantemir@statistica.md

 Căuşeni

 Rusoi Ludmila

0 243 23 663

 causeni@statistica.md

 Ceadîr Lunga

 Butcus Veaceslav

0 291 23 885

 clunga@statistica.md

 Cimişlia

 Cebotari Valentina

0 241 22 642

 valentina.cebotari@statistica.md

 Comrat

 Matcina Lilia

0 298 22 609

 comrat@statistica.md

 Criuleni

 Stici Tatiana

0 248 22 700

 criuleni@statistica.md

 Drochia

 Ţurcan Iana

0 252 26 368

 drochia@statistica.md

 Donduşeni

 Briceag Tamara

0 251 22 007

 donduseni@statistica.md

 Dubăsari

 Ceban Eugenia

0 248 52 630

 eugenia.ceban@statistica.md
 Edineţi

 Griciuhin Silvia

0 246 22 680

 edinet@statistica.md
 Făleşti Rotaru Marcel

0 259 22 853

 falesti@statistica.md

 Floreşti Gustoi Eugeniu

0 250 21 252

 floresti@statistica.md
 Glodeni Britcova Natalia

0 249 22 247

 glodeni@statistica.md
 Hînceşti Mosoi Silvia

0 269 23 683

 hincesti@statistica.md
 Ialoveni Vutcariova Claudia

0 268 22 300

 ialoveni@statistica.md
 Leova Rotari Maria

0 263 22 947

 leova@statistica.md
 Ocniţa Patica Ludmila

0 271 22 565

 ludmila.patica@statistica.md
 Nisporeni Şoldau Vera

0 264 23 099

 nisporeni@statistica.md
 Orhei Lungu Natalia

0 235 31 055

 orhei@statistica.md
 Rezina Budurin Ala

0 254 22 588

 ala.budurin@statistica.md
 Rîşcani Sirbu Cristina

0 256 23 340

 riscani@statistica.md
 Sîngerei Andriuta Valentina

0 262 24 839

 singerei@statistica.md
 Şoldăneşti Cojuhari Tamara

0 272 22 545

 soldanesti@statistica.md
 Soroca Zabrian Raisa

0 230 26 172

 soroca@statistica.md
 Ştefan Vodă Bognibov Dumitru

0 242 22 799

 stvoda@statistica.md
 Străşeni Croitor Vladislav

0 237 27 651

 straseni@statistica.md
 Taraclia Iurovschaia Lilia

0 294 25 572

 taraclia@statistica.md
 Teleneşti Alexa Adela

0 258 23 287

 telenesti@statistica.md
 Ungheni Mutu Denis

0 236 23 100

 ungheni@statistica.md
 Vulcăneşti Ivanoglo Tatiana

0 293 20 203

 tatiana.ivanoglo@statistica.md

 
 
 
 
Prima Contact Harta
 
Comunicate de presă  / Banca de date statistice  / Statistici pe domenii  / Produse şi servicii  / Recensăminte  / Metadate  / Standardul SDDS al FMI  / e-Raportare  / Formulare și clasificări  / Despre BNS  / Transparenţa în procesul decizional  / Cooperare internaţională  / Noutăţi şi evenimente  / Referinţe utile  / Achiziţii publice  / Funcţii vacante
Sus
106463 vizitatori în decurs de 30 zile
 
Copyright © 2017 BIROUL NAȚIONAL DE STATISTICĂ
Condiții de utilizare
TRIMARAN - IT Solutions Company // web, interactive, motion and software development solutions // http://www.trimaran.md, B2B and B2C solutions  /  Branding & Graphic Design Services / Website Design and Development  /  E-Commerce Systems / Software Application Architecture and Development / Multimedia solutions  /  2D/3D modeling & animation solutions / Video & Post Production / contact@trimaran.md
Creat de Trimaran